Mūsu tīklsFutbolsBasketbolsHokejs
S Ziņas
ŠodienMatču centrs →
  • Nāciju kauss17:15
    Latvija
    Slovākija
  • KHL15:30
    Omskas Avangard
    Maskavas CSKA
  • 16:00
    Magņitogorskas Metallurg
    Ņižņekamskas Neftehimik
  • 18:30
    Šanhajas Dragons
    Maskavas Dinamo
  • 18:30
    Soči
    Čerepovecas Severstaļ
  • NHL02:30
    Buffalo Sabres
    Ottawa Senators
  • 02:30
    Florida Panthers
    Chicago Blackhawks
  • 05:00
    Los Angeles Kings
    San Jose Sharks
  • 05:00
    Seattle Kraken
    Calgary Flames
  • Nāciju kauss15:00
    Lietuva
    Rumānija
  • +4Matču centrs →

KHL — statistika un labākie spēlētāji

Sezonas līderi: rezultatīvākie (vārti + piespēles) — N. Goldobin (Sanktpēterburgas SKA), 18; vārtu guvēji — Maxim Sorkin (Maskavas CSKA), 10; rezultatīvās piespēles — N. Goldobin (Sanktpēterburgas SKA), 15.

Rezultatīvākie (vārti + piespēles)P

  1. 118
  2. 217
  3. 316
  4. 416
  5. 516
  6. 616
  7. 716
  8. 816
  9. 915
  10. 1015
  11. 1115
  12. 1214
  13. 1314
  14. 1414
  15. 1514
  16. 1614
  17. 1714
  18. 1814
  19. 1914
  20. 2014

Vārtu guvējiV

  1. 110
  2. 29
  3. 39
  4. 49
  5. 58
  6. 68
  7. 78
  8. 88
  9. 98
  10. 108
  11. 117
  12. 127
  13. 137
  14. 147
  15. 157
  16. 167
  17. 177
  18. 187
  19. 197
  20. 207

Rezultatīvās piespēlesRP

  1. 115
  2. 214
  3. 312
  4. 412
  5. 512
  6. 611
  7. 711
  8. 811
  9. 911
  10. 1011
  11. 1110
  12. 1210
  13. 1310
  14. 1410
  15. 1510
  16. 1610
  17. 179
  18. 189
  19. 199
  20. 209

Vārti vairākumāVV

  1. 16
  2. 25
  3. 34
  4. 44
  5. 54
  6. 64
  7. 74
  8. 84
  9. 94
  10. 104
  11. 114
  12. 124
  13. 133
  14. 143
  15. 153
  16. 163
  17. 173
  18. 183
  19. 193
  20. 203

Soda minūtesSods

  1. 111
  2. 210
  3. 310
  4. 49
  5. 59
  6. 68
  7. 78
  8. 88
  9. 98
  10. 108
  11. 118
  12. 128
  13. 138
  14. 147
  15. 157
  16. 167
  17. 177
  18. 187
  19. 197
  20. 207

Vārtsargi: atvairīto metienu %Atv.%

  1. 195.2%
  2. 295.1%
  3. 393.0%
  4. 492.5%
  5. 592.1%
  6. 692.1%
  7. 791.9%
  8. 891.9%
  9. 991.5%
  10. 1091.4%
  11. 1191.4%
  12. 1291.4%
  13. 1391.3%
  14. 1491.1%
  15. 1591.0%
  16. 1691.0%
  17. 1790.9%
  18. 1890.8%
  19. 1990.5%
  20. 2090.3%

Vārtsargi: uzvarasU

  1. 111
  2. 210
  3. 37
  4. 47
  5. 57
  6. 67
  7. 77
  8. 87
  9. 96
  10. 106
  11. 115
  12. 125
  13. 135
  14. 145
  15. 155
  16. 164
  17. 174
  18. 184
  19. 194
  20. 204

Komandu statistika

#Komandasp.GūtiIelaistiGūti vid.Ielaisti vid.
1Maskavas CSKA2273423.31.9
2Jaroslavļas Lokomotiv2259372.71.7
3Šanhajas Dragons2164513.02.4
4Ņižņijnovgorodas Torpedo2158432.82.0
5Maskavas Spartak2360462.62.0
6Čerepovecas Severstaļ2351532.22.3
7Maskavas Dinamo2450622.12.6
8Minskas Dinamo2251662.33.0
9Sanktpēterburgas SKA2162653.03.1
10Soči2238751.73.4
11Toljati Lada2334771.53.3