Šodien 2
- NHLP1 15'Buffalo Sabres0Ottawa Senators0
- P1 16'Florida Panthers2Chicago Blackhawks0
- Nāciju kauss17:15LatvijaSlovākija
- KHL15:30Omskas AvangardMaskavas CSKA
- 16:00Magņitogorskas MetallurgŅižņekamskas Neftehimik
- 18:30Šanhajas DragonsMaskavas Dinamo
- 18:30SočiČerepovecas Severstaļ
- NHL05:00Los Angeles KingsSan Jose Sharks
- 05:00Seattle KrakenCalgary Flames
- Nāciju kauss15:00LietuvaRumānija
- +4Matču centrs →
Čehijas ekstralīga — statistika un labākie spēlētāji
Sezonas līderi: rezultatīvākie (vārti + piespēles) — Jiří Smejkal (Pardubice), 11; vārtu guvēji — Jiří Smejkal (Pardubice), 6; rezultatīvās piespēles — Nicholas Jones (Karlovy Vary), 8.
Rezultatīvākie (vārti + piespēles)P
- 111
- 210
- 39
- 48
- 58
- 68
- 78
- 88
- 97
- 107
- 117
- 127
- 137
- 147
- 157
- 166
- 176
- 186
- 196
- 206
Vārtu guvējiV
- 16
- 25
- 35
- 44
- 54
- 64
- 74
- 84
- 93
- 103
- 113
- 123
- 133
- 143
- 153
- 163
- 173
- 183
- 193
- 203
Rezultatīvās piespēlesRP
- 18
- 28
- 37
- 46
- 56
- 66
- 75
- 85
- 95
- 105
- 115
- 125
- 135
- 145
- 155
- 164
- 174
- 184
- 194
- 204
Vārti vairākumāVV
- 14
- 23
- 32
- 42
- 52
- 62
- 72
- 82
- 92
- 101
- 111
- 121
- 131
- 141
- 151
- 161
- 171
- 181
- 191
- 201
Soda minūtesSods
- 17
- 26
- 35
- 45
- 54
- 64
- 74
- 84
- 94
- 104
- 114
- 124
- 134
- 144
- 154
- 163
- 173
- 183
- 193
- 203
Vārtsargi: atvairīto metienu %Atv.%
- 1Jakub Kovář95.0%
Sparta Prague5 sp. · 134/141
- 2Oldřich Cichoň93.1%
Olomouc5 sp. · 135/145
- 3Vojtěch Mokry93.0%
Mlada Boleslav4 sp. · 119/128
- 4Milan Klouček92.8%
Ceske Budejovice7 sp. · 193/208
- 5Dominik Frodl92.6%
Karlovy Vary6 sp. · 176/190
- 6Petr Kváča92.0%
Liberec4 sp. · 103/112
- 7Pavel Čajan91.6%
Litvinov5 sp. · 120/131
- 8E. Rabcan91.4%
Kometa Brno3 sp. · 74/81
- 9Adam Brízgala90.7%
Kladno5 sp. · 146/161
- 10Dominik Hrachovina90.6%
Vitkovice6 sp. · 155/171
- 11Marek Mazanec90.6%
Trinec5 sp. · 125/138
- 12Stanislav Škorvánek90.2%
Mountfield HK6 sp. · 147/163
- 13Roman Will90.1%
Pardubice5 sp. · 128/142
- 14Aleš Stezka89.6%
Kometa Brno3 sp. · 86/96
- 15Jan Růžička88.9%
Plzen5 sp. · 112/126
- 1687.3%
- 17Matej Tomek87.2%
Litvinov3 sp. · 68/78
- 18Matěj Machovský87.1%
Olomouc4 sp. · 81/93
Vārtsargi: uzvarasU
- 14
- 2Adam Brízgala4
Kladno5 sp.
- 3Marek Mazanec4
Trinec5 sp.
- 43
- 53
- 63
- 7Pavel Čajan3
Litvinov5 sp.
- 8Jan Růžička3
Plzen5 sp.
- 92
- 102
- 11Petr Kváča2
Liberec4 sp.
- 122
- 132
- 14Roman Will2
Pardubice5 sp.
- 152
- 16Ondřej Kacetl2
Trinec2 sp.
- 17Nick Malík1
Plzen2 sp.
- 181
- 19E. Rabcan1
Kometa Brno3 sp.
- 201
Komandu statistika
| # | Komanda | sp. | Gūti | Ielaisti | Gūti vid. | Ielaisti vid. | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 17 | 67 | 39 | 3.9 | 2.3 | ||
| 2 | 17 | 64 | 43 | 3.8 | 2.5 | ||
| 3 | 17 | 53 | 49 | 3.1 | 2.9 | ||
| 4 | 17 | 41 | 33 | 2.4 | 1.9 | ||
| 5 | 17 | 45 | 47 | 2.6 | 2.8 | ||
| 6 | 17 | 45 | 40 | 2.6 | 2.4 | ||
| 7 | 17 | 44 | 42 | 2.6 | 2.5 | ||
| 8 | 16 | 44 | 43 | 2.8 | 2.7 | ||
| 9 | 16 | 43 | 42 | 2.7 | 2.6 | ||
| 10 | 16 | 43 | 43 | 2.7 | 2.7 | ||
| 11 | 17 | 36 | 45 | 2.1 | 2.6 | ||
| 12 | 17 | 35 | 57 | 2.1 | 3.4 | ||
| 13 | 16 | 38 | 52 | 2.4 | 3.3 | ||
| 14 | 17 | 32 | 55 | 1.9 | 3.2 |